• Ed Oudenaarden

De Leusder Krant feliciteert alle geslaagden

LEUSDEN Een spannende periode is voor veel scholieren afgesloten; de eindexamens. Alle geslaagden van harte gefeliciteerd en de herkansers uiteraard veel succes gewenst!

Middelbare scholen die hun geslaagden ook in deze lijst opgenomen willen zien worden, kunnen contact opnemen via leusder.krant@bdu.nl.

Van Lodenstein College, Ede Praktijkonderwijs

MBO Niveau 1 Entree, Assistent Verkoop/retail

Leusden: Jan Willem van der Grond

SG Maarsbergen

Voertuigentechniek Basisberoepsgerichte Leerweg

Leusden: Daan Bakker

Voertuigentechniek Basisberoepsgerichte Leerweg

Leusden: Jannai IJdo

De Meerwaarde, Barneveld

Basisberoepsgerichte leerweg

Achterveld: Pascalle van Druten

Kaderberoepsgerichte leerweg

Aachterveld: Kelsey Blom, Kyra van de Vosse, Tim Zwarts

Johannes Fontanus College, Barneveld

Mavo

Achterveld: Tessa de Jong

Stoutenburg-Noord: Bob van Oosterom

Havo

Achterveld: Joost van Burgsteden, Moniek van de Grootevheen, Tom Ossendrijver, Rianne Tolboom, Kevin van Westerlaak, Twan van Wieringen

Stoutenburg-Noord: Roland Kok

Amersfoort, Van Lodenstein College

Havo:

Leusden: Eline Geluk, Lydia Groothedde.

VWO

Leusden: Anne Bos, Wouter van Braak.

Stedelijk Gymnasium Johan van Oldenbarnevelt

Gymnasium

Leusden: Jasper Reinders Folmer, Bas van Gorkum, Sander Joseph Lambert Hoving.

Corderius College Amersfoort

Mavo

Achterveld: Tesa Hoksbergen.

Stoutenburg-Noord: Sanne Weijn.

Havo

Achterveld: Lok Yee Tang.

Stoutenburg: Jelle Bowens.

VWO

Achterveld: Joosje Bleeker.

O.L. De Amersfoortse Berg

Mavo

Achterveld: Jens Bontje

Leusden:Ward Reinier Besseling,Tycho Bontje,Lisa Els Gre van Empelen,Rilana Gabriëlle Hopman,Rolf Ronald Jongejan,Ryan Verf,Rens Verheijden,Sem Pieter Hein Voormolen, Matthijs Christiaan de Vor,Jochem van de Water

Stoutenburg: Jesse Schneiders

Havo

Leusden: Julian Ciputra Kim Liong van den Berg,Mark Gerard Bos,Marloes Gerdien Pieternel van den Bosch,Susanne van Buel,Emma Marijne Cardinaal,Silke den Dulk,Bodi Nana Maria Heijnes,Demi Houtveen,Annefleur Janne IJzerman,Stijn Jantzen,Christine Marjoleine Jongejan,Fycho Jan Willem Kemps,Orlando Kok,Dieuwertje Hanne Apoline Los,Maria Elisabeth Meijer,Wilhelmina Juliana Meulenkamp,Sophie Elisabeth van Midden,Carolina Helena Nanda Pon,Sjoerd van Rooden,Kevin Sloterwijk,Danique Dyanne Michelle van den Tweel,Sophia Josefa Vis,Timo Walraven

VWO

Leusden:Hanna Ellen van der Boor,Jelle van den Brink,Janine van Buel,Natalie Susanna Adriaantje Hijmans,Mohamed Kamal,Pepijn Joost Martijn Korten,Finn Samuel Kruyff,Eva Sofie Lemmens,Anna Vermeer.

Gereformeerde Scholengemeenschap Guido, Arnhemseweg 65, Amersfoort

VMBO, basisberoepsgerichte leerweg

Leusden: Chantal Hovenga, Eleen Muradyan.

VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg

Leusden: Rick Coenen, Huib Lievers.

VMBO, theoretische leerweg

Leusden: Sanne Boersema.

Gereformeerde Scholengemeenschap Guido, Paladijnenweg 251, Amersfoort

Havo

Leusden: Sander Aikema, Thom Bakker, Joanne Bosma, Charlotte van Gijzen, Jitze van der Vinne, Evy Vollaard, Liesa van de Wolde.

Vwo

Leusden: Job van Kleef, Bernard Lievers, Jantine Treurniet.

Nijkerk, Corlaer College

Vmbo Basisberoepsgerichte leerweg leerwerktraject

Elektrotechniek

Putten: Wilmer van Panhuis

Metaaltechniek

Leusden: Luca Koops

MAVO Muurhuizen

HAVO

Leusden: Pepijn Zuiderveld

MAVO

Achterveld: Nynke Voorburg

Stoutenburg: Vincent Molenkamp